reklama-baner
≡ menu

Współpracują z nami:


 H & S Transport


19.01.2018 16:01:43

Referencje od instytucji

Domy dziecka w Szczytnie, „Stowarzyszenie Bliżej Dzieci” 

03.06.2015 00:22:29

ARTWAY organizatorem obozów ze środków unijnych 2012:

  

18.06.2015 12:34:27

Program „Inwestor w Kapitał Ludzki”

GLAMMERON MANNER LIMITED
Business & Legal Advisers


ODDZIAŁ W POLSCE
Al.Wyścigowa 4c/39
02-681 Warsaw, PL
Tel.: +48 22 894 07 26, Fax: +48 22 894 07 25
e-mail: info@glammeron.com


Warszawa, 2008.05.12
Sz. Panie: Katarzyna Ammol, Kamila KamińskaDotyczy: Inicjatywa ARTWAY Kompania Twórcza (ART-MUSIC-LANGUAGE)

Szanowne Panie,

W nawiązaniu do prezentacji Państwa Inicjatywy ARTWAY - Kompania Twórcza w szczególności autorskiego rozwiązania ART-MUSIC-LANGUAGE odnoszącego się do organizacji aktywnego wypoczynku dzieci młodzieży połączonego z warsztatami artystycznymi i językowymi, a zwłaszcza dzięki profesjonalnemu podejściu i niezwykłej dbałości o kwestie bezpieczeństwa i odpowiedniego doboru kadry pedagogicznej - jako Przewodniczący Kapituły Programu „Inwestor w Kapitał Ludzki” – pozwalam sobie niniejszym zarekomendować Państwa Inicjatywę jako szczególnie godną polecenia i znakomicie wypełniającą ważną społecznie misję zapewnienia Równowagi w relacji Praca-Życie.


Inicjatywa ta wpisuje się w realizację odpowiedzialnego społecznie biznesu, ponieważ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo ważnej grupy pracowników – młodych, ambitnych i jednocześnie zaangażowanych zawodowo kobiet, które chcą umiejętnie łączyć swoją aktywność profesjonalną z właściwym wypełnianiem misji wychowawczej.

Troska o dzieci, a zwłaszcza o ich wypoczynek, ale także o harmonijny rozwój, zwłaszcza w zakresie kompetencji komunikacyjnych i artystycznych jest priorytetem Komisji Europejskiej a zatem również powinna być celem każdej Europejskiej Firmy, której zależy na trwałych i dobrych relacjach ze swoimi Pracownikami tworzącymi jej Kapitał Ludzki.

Jeszcze raz życzę sukcesów Państwa Inicjatywie, jestem również do dyspozycji we wszystkich kwestiach dotyczących wspierania rozwoju Kapitału Ludzkiego, zwłaszcza wszelkich inicjatyw socjalnych w ramach Programów Równowaga Praca-Życie, na których Kapitule zależy szczególnie.

Z poważaniem,


Dr Jacek Stępień

31.05.2011 10:28:35

Drukuj stronę Poleć stronę znajomym Na górę strony
© ARTWAY ::::::
Informacja o plikach cookies: serwis artway.pl używa plików cookies w celach marketingowych. Jeśli chcesz możesz wyłączyć ich zapisywanie na Twoim komputerze w ustawieniach Twojej przeglądarki.