reklama-baner
≡ menu

Artystyczna wizja życia

Nasz wyjazd kolonijny 2010ARTWAY Kompania Twórcza zajmuje się szeroko pojętą działalnością artystyczną oraz organizowaniem kreatywnego wypoczynku. Z pasją i prawdziwym entuzjazmem wspiera rozwój talentów organizując warsztaty i wyjazdy tematyczne dla osób indywidualnych oraz dla firm. Nieprzerwanie od 2008 roku realizuje projekty turystyczne dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym, w oparciu zarówno o własne programy autorskie, jak i z uwzględnieniem potrzeb zleceniodawców oraz specyfiki projektów turystycznych realizowanych ze środków unijnych.

Kamila Kamińska – muzyk, pedagog (absolwentka Akademii Muzycznej i Studium Estradowego), licencjonowany organizator turystyki, organizator kreatywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz działań i warsztatów artystycznych pod patronatem ARTWAY Kompanii Twórczej, której jest założycielem. Dysponuje szerokim doświadczeniem dydaktycznym, scenicznym i koncertowym. Współpracuje z placówkami edukacyjnymi, organami użyteczności publicznej i podmiotami biznesowymi, również w obszarze związanym z turystyką i ekologią (np. „Europejski Dzień bez Samochodu”). Posiada rekomendację programu „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

08.03.2016 15:41:07

Nasza kadra

Wszystkie nasze kolonie, obozy i zimowiska są placówkami edukacyjnymi, które działają pod nadzorem Kuratorium i Sanepidu. W ciągu 10 lat wypoczywało z nami kilka tysięcy uczestników z całej Polski i Europy. Grupy są niewielkie i zawsze dysponujemy dodatkowo kadrą pomocniczą. Zarówno program, kwalifikacje opiekunów, instruktorów, również organizatora, jak i kondycja ośrodków wypoczynkowych, w których odbywają się turnusy, podlegają ścisłej weryfikacji.

Nasza przyjazna, sprawdzona kadra posiada najwyższe kwalifikacje. Wszyscy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą jako czynni nauczyciele, terapeuci, psychologowie, instruktorzy, ratownicy medyczni, czy kierownicy placówek edukacyjnych. Mają rozliczne zainteresowania i nierzadko mogą pochwalić się uprawnieniami, które dodatkowo predysponują ich do opieki nad dziećmi i młodzieżą (np. międzynarodowy sędzia sportowy, pilot wycieczek czy przewodnik górski).

Profesjonalne przygotowanie opiekunów, ich cechy osobiste oraz doświadczenie sprawiają, że żaden uczestnik – niezależnie od wieku i faktu, czy jest poza domem po raz pierwszy, czy kolejny – nie poczuje się osamotniony.
Nad bezpiecznym i atrakcyjnym przebiegiem wypoczynku dodatkowo czuwa organizator.

26.01.2018 11:23:22

Drukuj stronę Poleć stronę znajomym Na górę strony
© ARTWAY ::::::
Informacja o plikach cookies: serwis artway.pl używa plików cookies w celach marketingowych. Jeśli chcesz możesz wyłączyć ich zapisywanie na Twoim komputerze w ustawieniach Twojej przeglądarki.